Výuka angličtiny metodou Berlitz

Metoda Berlitz® byla prověřena tisícovkami studentů po celém světě. Můžete si tedy být jisti, že s metodou Berlitz Vás bude výuka angličtiny bavit a dosáhnete výjimečných výsledků v rekordně krátkém čase.

Metoda Berlitz vychází z těchto principů:

 • Potřeby studujících jsou na prvním místě.

  Před započetím výuky angličtiny se Vás zeptáme na vaše cíle a potřeby, jaké situace chcete zvládnout a na jakých znalostech potřebujete stavět. Výuka angličtiny pak bude šitá na míru vašim osobním jazykovým cílům.

 • Od samého začátku budete mluvit a myslet cílovým jazykem.

  Tím, že budete neustále používat angličtinu při komunikaci s rodilými mluvčími a dalšími studenty v kurzu, do angličtiny proniknete ihned. Naučíte se anglický jazyk rychleji a účinněji než při dvojjazyčných výukových lekcích.

 • Většinu času strávíte mluvením.

  Klíčem jazykových kurzů Berlitz je dialog. Jedině tím, že budete neustále mluvit, se naučíte komunikovat anglicky rychle a bez překážek.

 • Cílená výuka angličtiny

  Dostanete příležitost volně procvičovat angličtinu a přitom vás povedeme ke zlepšení. Vy tak získáte důvěru potřebnou při komunikaci.

 • Intuitivní gramatika

  Těžkopádná gramatická cvičení u nás neděláme. V jazykové škole Berlitz Praha se naučíte správně používat gramatiku při aktivní mluvě - doslova "intuitivně".

 • Výuka angličtiny, která Vám bude odpovídat

  Během lekcí angličtiny používáme praktické orientační pomůcky. Tak se dozvíme, jak se vám nejlépe a nejefektivněji učí, a poté vytvoříme Vaši osobní výukovou strategii a zvolíme vhodné kurzové materiály.

  Nemusíte se bát, že bychom Vás nadměrně zatěžovali, ale spolehněte se, že Vám ani nic neodpustíme. Zapojíte se do lekcí angličtiny podle své vlastní výukové úrovně. Tak zaručíme rychlý pokrok a vysokou úroveň motivace. Deset úrovní Berlitz poskytuje optimální předpoklady pro bezproblémový vstup do kurzu angličtiny, protože umožňují přesně stanovit váš jazykový potenciál.