Kurzy angličtiny Praha

Chcete se naučit angličtinu, abyste mohli studovat v zahraničí nebo se potřebujete zdokonalit v anglické nebo jiné konverzaci kvůli práci? Jazyková škola Berlitz Praha přináší řešení, jak se naučit angličtinu nebo zdokonalit se tak, abyste v ní plynule mluvili, bezchybně psali a dokonce i mysleli během pár týdnů či měsíců.

Berlitz jazyková škola Praha vyučuje 14 jazyků* formou živých lekcí s lektorem v regionu Praha a okolí...a to není vše, prostřednictvím online jazykových kurzů se Vám jazyková škola Berlitz umožní učit se kterýkoliv z více než 40 cizích jazyků.

Jazyková škola Praha nabízí prezenční výuku těchto cizích jazyků:

* Jazyková škola Praha nabízí možnost výuky více než 40 světových jazyků, z nichž výše uvedených 14 realizuje přímo Jazyková škola Praha formou prezenčních lekcí s živým lektorem. Ostatní jazykové kurzy poskytuje formou výuky ve virtuální třídě.

Jazyková škola Praha nabízí tyto kurzy angličtiny:

 • Soukromé lekce angličtiny

  Jazyková škola Praha nabízí i ntezivní jazykové kurzy, během kterých máte lektora jen pro sebe, a tak můžete dosáhnout maximálních výsledků.

 • Firemní kurzy angličtiny

  Firemní kurzy angličtiny jsou populárním zaměstnaneckým benefitem. Berlitz jazyková škola Praha nabízí kurzy angličtiny pro zaměstnance a manažery šité na míru potřebám Vaší firmy. Ať už chcete nabídnout svým zaměstnancům kurzy obchodní angličtiny nebo specializované jazykové kurzy zaměřené na obor Vašeho podnikání.

 • Online kurzy angličtiny

  Online kurzy angličtiny jazykové školy Praha Berlitz Vám umožňují učit se anglicky kdykoliv a kdekoliv budete chtít. Vše, co potřebujete, je jen připojení k internetu.

 • Telefonické kurzy angličtiny

  Také výuka angličtiny po telefonu je čím dál populárnější variantou jazykových kurzů. Díky telefonickým kurzům cizích jazyků se můžete učit anglicky odkudkoliv, třeba ve vlaku nebo z pohodlí Vašeho domova.

Chcete se dozvědět více o kurzech angličtiny jazykové školy Praha Berlitz?

Kontaktujte nás nebo nám zavolejte na telefonní číslo 273 136 015. Rádi Vám vše vysvětlíme a zodpovíme veškeré Vaše dotazy. Domluvte si ukázkovou hodinu zdarma.