Letní tábor s angličtinou pro děti

on 08 květen 2016
Vytvořeno: 30 duben 2016

Začínáte přemýšlet nad letním programem pro své děti?

V tom případě Vás jistě zaujme naše nabídka letních táborů s angličtinou.

Léto a velké prázdniny jsou spojeny se zábavou a dobrodružstvím, a pokud se k tomu přidá i užitečné, pak rozhodně stojí za to. Vaše děti s námi čeká vyvážená porce toho všeho a kromě krásných vzpomínek si z tábora odvezou také cenné vědomosti.

 

Letní tábory Berlitz se každoročně konají v nádherném prostředí statku v Břežanech v blízkosti Rakovníka, který je v termínech táborů rezervován jen pro nás. Účastnit se jich mohou děti ve věku od 7 let bez ohledu na jejich jazykovou úroveň.

Denní aktivity

letni-tabor-s-anglictinouVaše děti čeká opravdu nabitý, ale vyvážený program. Každý den jsou pro ně připraveny dvě lekce angličtiny, které následují zábavné aktivity a workshopy, soutěže a sportovní hry. Je pro ně zajištěna pravidelná strava, aby měly dostatek energie po celý den.

Angličtina

Od našeho letního tábora můžete očekávat, že si vaše děti vytvoří či upevní své znalosti angličtiny a ta se pro ně stane přirozenější. Lekce probíhají v malých skupinkách za pomoci našich osvědčených a efektivních metod Berlitz.

To vše pod vedením našich zkušených a kvalifikovaných lektorů z řad rodilých mluvčích, kteří s dětmi komunikují nejen během lekcí, ale také po celý den během volnočasových aktivit, aby je stimulovali k intuitivnímu použití angličtiny v běžných situacích. Na každém táboře je k dispozici hlavní vedoucí, který mluví česky.

Termíny

Naše tábory se konají v těchto termínech:

  • 16. 7. – 23. 7. 2016
  • 30. 7. – 6. 8. 2016
  • 20. 8. – 27. 8. 2016

Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes.

Jsme Vám k dispozici na telefonním čísle 273 136 015, kde Vám rádi poskytneme detailní informace. Rezervaci můžete provést i v našem eshopu.