Individuální kurzy angličtiny pro firmy!

on 10 březen 2016
Vytvořeno: 10 březen 2016

Expanduje-li Vaše firma do zahraničí, nebo máte-li zahraniční obchodní partnery, je zapotřebí, aby Vaši zaměstnanci ovládali anglický jazyk. Jazyková škola Berlitz Vám nabízí individuální kurzy angličtiny, ale také kurzy obchodní angličtiny a odborné angličtiny dle předmětu podnikání.

BUSINESS ENGLISH

Business English, neboli kurzy obchodní angličtiny, jsou vedeny pomocí úspěšné metody Berlitz®. Kurzy jsou koncipovány tak, aby Vás v co nejkratším čase naučily ovládat komunikaci potřebnou pro Vaši práci. Jednotlivé termíny a místo konání kurzů si po domluvě s námi můžete naplánovat individuálně, jak Vám to bude nejlépe vyhovovat.

Proč se přihlásit do kurzů Business English?

  • velký důraz kladen na komunikaci a aktivní zapojování účastníků
  • simulace konkrétních obchodních situací
  • po celou dobu jste vedeni speciálně proškolenými rodilými mluvčími
  • a co je nejdůležitější - viditelný pokrok v ovládání angličtiny za krátkou dobu
  • výběr ze široké nabídky témat kurzů: telefonování, psaní obchodních dopisů a e-mailů, umění a zábava, prezentace, vyjednávání a řada dalších

INDIVIDUÁLNÍ KURZY ANGLIČTINY

Hledáte-li pro své zaměstnance kurzy angličtiny, kdy se lektor, nejlépe rodilý mluvčí, věnuje naplno jenom jim, nabízíme individuální kurzy angličtiny. Mezi ně se řadí např. intenzivní jazykový kurz Total Immersion®, který využívá výukovou metodu Berlitz®. Kurz Vám nabízí až 12 hodin denně studia angličtiny po dobu 1 až 4 týdnů.

Je-li na Vás 12 hodin výuky denně příliš, v aktuální akční nabídce, platné do 15. 3. 2016, nabízíme intenzivní kurz Winter Immersion. Výuka probíhá 8 hodin denně v celodenním kurzu nebo 4 hodiny denně v půldenním kurzu.

SKUPINOVÉ KURZY ANGLIČTINY

V našem portfoliu jazykových kurzů jsou rovněž skupinové kurzy angličtiny. Jejich výhodou je nejen pokrok v angličtině, ale v pracovním kolektivu také teambuildingový efekt. Zaměstnanci se tak můžou lépe poznat a motivovat se vzájemně k vyšším výkonům.

TIP! Ukázková hodina zdarma!

Pro podrobnější informace nás prosím kontaktujte, rádi Vám obratem odpovíme!