Individuální výuka angličtiny v Berlitz Praha se vstupenkou do aquaparku zdarma

on 26 červen 2016
Vytvořeno: 26 červen 2016

Individualni vyuka anglictinyZajímají Vás jazykové kurzy angličtiny, ať už se anglicky potřebujete naučit od začátku či se v tomto jazyce chcete zdokonalit?

Nabízíme Vám individuální lekce angličtiny! Výuka angličtiny metodou Berlitz je velmi účinný způsob, jak se naučit psát a zejména mluvit anglicky ve velmi krátké době, a to již za několik týdnů či měsíců.

 

 

 

Lektor - rodilý mluvčí, se plně přizpůsobí Vašim potřebám a jednotlivé lekce tak probíhají zcela individuálně, ať už co se týče místa kurzu (v jazykové škole Berlitz Praha, ve Vašem zaměstnání či v pohodlí Vašeho domova) či obsahu jednotlivých lekcí.

Kurzy angličtiny podle intenzity:

Vyberte si jazykový kurz podle Vašich preferencí a podle toho, jak rychle se potřebujete naučit anglický jazyk či si ho chcete zlepšit a procvičit.

 • Jazykový kurz Total Immersion®

  Total Immersion® (Totální ponoření) -  nejúčinnější způsob, jak se naučit anglicky. Jazykový kurz může trvat po dobu 1-4 týdnů, 5 dní v týdnu. Průběžnou a systematickou prací dosáhnete výrazného pokroku a budete aktivní v komunikaci. Tento kurz je velmi oblíbený u motivovaných studentů, kteří potřebují dosáhnout značného pokroku v krátkém časovém období.

 • Jazykový kurz Summer Immersion

  Letní intenzivní jazykové kurzy angličtiny s lektory - rodilými mluvčími. Můžete si vybrat buď z kurzu Full Day (5 dní 8 lekcí denně), z kurzu Half Day I (5 dní 4 lekce denně) či z kurzu Half Day II (10 dní 4 lekce denně) . Maximálního pokroku dosáhnete již během jednoho týdne!

 • Jazykový kurz Premium

  3měsíční jazykový kurz je svojí pružností určen pro ty, kdo mají omezené množství času, ale přesto se chtějí naučit anglicky rychle a efektivně. Obsah kurzu a časový rozvrh je individuální a jednotlivé lekce jsou zaměřeny podle Vašich konkrétních potřeb a požadavků.

 • Jazykový kurz Express

  Intenzivní jazykový kurz je určen všem bez ohledu na stávající úroveň angličtiny. Současně je kurz určen pro ty, kdo se musí rychle naučit anglicky či se potřebují v tomto jazyce zdokonalit. Délka kurzu jsou 4 týdny.

 • Jazykový kurz Classic

  Tento jazykový kurz angličtiny trvá maximálně 8 týdnů. S výukou angličtiny můžete začít kdykoliv během roku. Jazykový lektor jednotlivé lekce individuálně přizpůsobí Vašim konkrétním potřebám.

 • Jazykový kurz Sprint

  Během jednoho týdne můžete v jazykové škole Berlitz Praha absolvovat denně 9 lekcí výuky angličtiny. Díky metodě Berlitz tak zaznamenáte již během jednoho týdne značný pokrok.

SPECIÁLNÍ LETNÍ AKCE BERLITZ – K jakémukoliv individuálnímu kurzu získáte celodenní vstupenku do vodního a saunového světa AQUAPALACE PRAHA ZDARMA!

Chcete se dozvědět více o intenzivních kurzech angličtiny v Praze?

Kontaktujte nás nebo nám zavolejte na telefonní číslo 273 136 015 a vyzkoušejte si individuální lekci zdarma! Rádi Vám také zodpovíme veškeré dotazy o individuálních programech jazykové školy Berlitz Praha.