Naučte se do léta anglicky s jazykovou školou Berlitz®

on 09 duben 2016
Vytvořeno: 09 duben 2016

Léto má řada z nás spojené s cestováním, často do ciziny. Abyste se v zahraničí cítili ještě příjemněji, je zapotřebí znát alespoň jeden ze světových jazyků. Jazyková škola Berlitz® Vám nabízí studium 14 cizích jazyků ve svých individuálních jazykových kurzech.

INDIVIDUÁLNÍ JAZYKOVÉ KURZY

Individuální jazykové kurzy jsou vhodné pro všechny, kteří při výuce cizího jazyka preferují individuální přístup, aby se lektor, nejlépe rodilý mluvčí, plně věnoval jenom jim. Zároveň je u nás možné zvolit si náplň jednotlivých lekcí, dle potřeby a preferencí. Nabízené individuální jazykové kurzy navíc využívají unikátní Berlitz Method®.

POZOR!

Aktuální akční nabídka, platná od 15. 3. do 15. 6. 2016, mimo jiné zahrnuje:

Při zapsání se do jednoho z našich individuálních jazykových kurzů získáte ZDARMA studijní materiály v hodnotě 3 100,- Kč!

Z jakých individuálních kurzů si můžete v jazykové škole Berlitz vybrat?

Total Immersion®

  • V jazykovém kurzu Total Immersion® se během jednoho až čtyř týdnů zcela ponoříte do výuky angličtiny (5 dní v týdnu, 12 lekcí denně). V jednotlivých lekcích se velmi dbá na ústní projev, kdy až z 60 % mluvíte pouze Vy! Jednu vyučovací hodinu v každém dni se o Vás navíc budou starat dva lektoři zároveň, kteří s Vámi budou procvičovat různé situace ve skupině. Závěrem kurzu se Vaše znalosti angličtiny natolik zlepší, že budete schopni plynule komunikovat jak v pracovních, tak i v soukromých situacích.

Premium

  • Jazykový kurz Premium je koncipován do (maximálně) 12 týdnů výuky, s minimálně 40 lekcemi. Do kurzu se můžete zapsat kdykoliv během celého roku. Náplň jednotlivých lekcí i tempo samotné výuky si samozřejmě můžete řídit sami. Jazykový kurz je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro ty z Vás, kteří se chtějí v angličtině zdokonalit.

Classic

  • Jazykový kurz můžete navštěvovat po dobu 8 týdnů, s minimálně 40 lekcemi. Opět se Vám plně věnuje lektor – rodilý mluvčí a procvičuje s Vámi v jednotlivých lekcích klíčová témata podle Vašich preferencí. Samotné lekce si můžete naplánovat individuálně v naší jazykové škole v Praze, nebo na Vámi zvoleném místě.

Express

  • Angličtinu v jazykovém kurzu Express budete studovat 4 týdny, s minimálně 40 lekcemi, a to pod dohledem rodilého mluvčího. Jednotlivé lekce budou zaměřeny na klíčová témata, která si vyberete po vzájemné domluvě s lektorem. Od začátku výuky budete myslet i mluvit v novém jazyce! Místo i čas konání jazykových lekcí lze individuálně naplánovat.

Sprint

  • Jedná se o velmi krátký intenzivní kurz, kdy jeho délka je pouhý jeden týden, a to s 45 lekcemi. Během takto krátké doby výuky zaznamenáte značný pokrok ve svých znalostech angličtiny, k čemuž Vám také pomůžou exkluzivní studijní materiály i unikátní Berlitz Method®. Klíčová témata jednotlivých lekcí, místo i čas konání kurzů se dá, jak je u nás zvykem, individuálně domluvit.

Tip!
Pro lehčí rozhodování nabízíme ukázkovou hodinu zdarma!

Zaujali jsme Vás? Pro podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám obratem odpovíme.