Online kurzy angličtiny pro jednotlivce

on 17 srpen 2016
Vytvořeno: 17 srpen 2016

Online kurzy anglictiny pro jednotlivceAngličtina je v dnešní době již téměř nepostradatelným jazykem, ať už v zaměstnání či při cestě do zahraničí. Co ale dělat v případě, že se chcete zlepšit v angličtině a nemáme čas pravidelně navštěvovat kurzy v jazykové škole?

Máme pro Vás řešení, přihlaste se do online jazykových kurzů v jazykové škole Berlitz Praha!

 

 

 

 

Můžete se učit s jazykovou školou Berlitz Praha jak z pohodlí svého domova, z Vaší kanceláře anebo po cestě vlakem domů. Stačí mít jen připojení k internetu.

Typy online kurzů

Cyberteachers

Online platforma Cyberteachers Vám nabízí studium angličtiny 24 hodin denně.

Kromě rozsáhlého výběru interaktivních médií podporujících studium, jakými jsou e-maily, videa či podcasty, Vám bude v učení pomáhat generátor pro zapamatování slovní zásoby, slovník, překladač, nácvik výslovnosti nebo nástroj pro zpětnou vazbu. Po každé jazykové lekci obdržíte report s krátkou lekcí, která Vás bude motivovat k dalšímu studiu.

Virtuální učebna

Pokud se nemůžete účastnit výuky osobně, máme pro Vás připraveny virtuální lekce. Jedná se o klasické živé lekce s konverzací s rodilým mluvčím. Angličtinu se učíte prostřednictvím metody Berlitz. Celou lekci si můžete nahrávat a poté znovu zopakovat.  

Telefonické kurzy

Další možností jak se učit anglicky jsou telefonické kurzy anebo Skype. Jazykové kurzy probíhají po dobu 30 minut po předchozí online rezervaci. Během hovoru můžete využívat interaktivní tabuli pro sdílení dokumentů. Po každé lekci obdržíte zpětnou vazbu se zadáním pro Vaše samostudium.

Kombinované studium

V rámci kombinované výuky jazyků můžete spojit výhody samostudia a prezenčních lekcí nebo online či telefonických lekcí. Jazykové lekce mohou proto podle Vašich potřeb probíhat kdekoliv a kdykoliv. Podrobný popis variant najdete v naší nabídce.

Máte zájem se o online kurzech angličtiny dozvědět více?

Kontaktujte nás nebo nám zavolejte na telefonní číslo 273 136 015! Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.