Online kurzy angličtiny jazykové školy Berlitz Praha

Nechcete nebo nemůžete docházet na lekce angličtiny do jazykové školy? Nevadí! My přijdeme za Vámi - a to jak osobně, tak virtuálně! Jazyková škola Berlitz Vám umožňuje učit angličtinu v pohodlí svého domova či kanceláře a v době, která Vám vyhovuje. Stačí Vám jen připojení k internetu a můžete začít s výukou angličtiny online.

Ať už jsou důvody, proč se chcete učit anglicky, jakékoliv, jazyková škola Berlitz Vám jich pomůže dosáhnout. Přizpůsobíme lekce angličtiny Vašim konkrétním potřebám a schopnostem tak, abyste dosáhli pokroku ve výuce v co možná nejkratší době.

Individuální online kurzy angličtiny

Učte se anglicky z pohodlí svého obývacího pokoje nebo dokonce v posteli! S online kurzy angličtiny jazykové školy Berlitz Praha se můžete učit doslova odkudkoliv! Stačí se pouze se ve Vámi zvoleném čase přihlásíte do naší virtuální učebny a spojíte se s lektorem angličtiny (rodilým mluvčím) přes internet. Celou lekci angličtiny si navíc můžete nahrávat, abyste si ji mohli kdykoliv později znovu přehrát.
Soukromé online lekce angličtiny »

Programy pro internetovou výuku angličtiny

K výuce angličtiny po internetu využívají studenti jazykové školy Berlitz tyto inovativní programy:

 • CyberTeachers® Live

  Výuka angličtiny probíhá pomocí našeho nejlepšího online programu CyberTeachers®, navíc s podporou živého lektora. Stačí jeden klik, a jste ve spojení s živým lektorem angličtiny - 5 dní v týdnu, 24 hodin denně!

 • CyberTeachers® Coach

  S naším online systémem může probíhat výuka angličtiny 24 hodin denně.

Kombinovaná výuka angličtiny

V jazykové škole Berlitz můžete vyzkoušet i kombinovanou výuku angličtiny:

 • CyberTeachers® & Výuka po telefonu

  Kombinace soukromých telefonických lekcí angličtiny a přístupu do systému pro online výuku angličtiny - CyberTeachers®.

 • CyberTeachers® Live a živá výuka v jazykové škole

  Tento kurz angličtiny, který kombinuje samostudium v rozsahu min. 4 lekcí týdně s výukou ve třídě jazykové školy Berlitz (2 lekce týdně) po dobu 10 týdnů je nejpopulárnějším kurzem angličtiny v jazykové škole Berlitz. Licence CyberTeachers® platí 3 měsíce.

Máte zájem o online kurzy angličtiny jazykové školy Berlitz?

Kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky na čísle 273 136 015. Rádi Vám vše vysvětlíme a zodpovíme veškeré Vaše dotazy.