Soukromé kurzy angličtiny

Soukromé kurz angličtinyUpřednostňujete soukromé lekce angličtiny? Pak právě vám jsou určeny individuální kurzy angličtiny jazykové školy Berlitz Praha!

Jazyková škola Berlitz Praha nabízí kurzy angličtiny různé intenzity. Ať už se potřebujete zdokonalit v angličtině kvůli práci nebo studiu, nebo se jen chcete naučit nový cizí jazyk, v jazykové škole Berlitz Vám s tím pomůžeme.

 

Individuální kurzy angličtiny Berlitz

 • Total Immersion®

  Potřebujete se domluvit anglicky již za 2 až 3 týdny? Vyzkoušejte nejefektivnější kurzy angličtiny Berlitz. Total Immersion jsou kurzy angličtiny zaměřené na čistě na anglickou konverzaci.
  Podrobnosti kurzů angličtiny Total Immersion® »

 • Winter/Summer Immersion

  Naučte se za zimu anglicky! Intezivní rychlokurz angličtiny Winter Immersion představuje rychlý a efektivní způsob, jak se naučit angličtinu. Díky 4 - 8 lekcím angličtiny denně pocítíte první úspěchy již po1 - 2 týdnech.
  Podrobnosti kurzů Winter/Summer Immersion »

 • Individuální kurzy angličtiny SPRINT

  Naučte se během jednoho týdne mluvit anglicky jako jiní za týdny či měsíce. Při 9 hodinách angličtiny denně zaměřenými na konverzaci dosáhnete díky jedinečným studijním materiálům a revoluční metodě Berlitz® neuvěřitelného pokroku ve velmi krátké době.
  Podrobnosti kurzů angličtiny SPRINT »

 • Individuální kurzy angličtiny Warm Up

  Vyzkoušejte si revoluční metodu Berlitz® během 10 lekcí za akční cenu! Obsah kurzu i jednotlivé lekce přizpůsobíme zcela Vašemu přání.
  Podrobnosti kurzů angličtiny Warm Up »

 • Individuální kurzy angličtiny Express

  Naučte se angličtinu již za 4 týdny (40 vyučovacích hodin). Výuka anglického jazyka v tomto kurzu je přizpůsobená potřebám klienta. Individuální výuka angličtiny Express je určena těm, kteří se potřebují naučit anglicky v rekordně krátké době.
  Podrobnosti kurzů angličtiny Express »

 •  

 • Individuální kurzy angličtiny Classic

  Tento balíček soukromých lekcí angličtiny Vám umožní první pokroky v jazyce již za 8 týdnů. Individuální kurzy angličtiny Classic jsou určeny pro ty, kdo chtějí brzy vidět výsledky a studenty, kteří mají díky vlastnímu školnímu rozvrhu menší množství času.
  Podrobnosti kurzů angličtiny Classic »

 •  

 • Individuální lekce angličtiny Premium

  Díky individuální výuce angličtiny Premium se naučíte mluvit angličtinou již za 12 týdnů. Tyto kurzy angličtiny jsou určeny zejména pro ty, kteří mají každý týden pouze omezené množství času. Individuální učební plán a rozvrh zcela přizpůsobíme Vašim potřebám a možnostem.
  Podrobnosti kurzů angličtiny Premium »

 

Zajímáte se o individuální kurzy angličtiny v jazykové škole Berlitz?

Pošlete nám email nebo nám zavolejte na číslo 273 136 015. Rádi Vám vše vysvětlíme a zodpovíme veškeré Vaše dotazy.